Що потрібно їсти восени для ефективного схуднення?


Літо – чудова пора для схуднення, наповнена фізичною активністю, сонцем та свіжими сезонними продуктами. Чого не можна сказати про осінь, коли ризик набрати зайву вагу стає особливо високим.

То що ж потрібно їсти восени, щоб швидше скинути зайві кілограми та покращити здоров’я? Дієтологи раджу звернути увагу на такі натуральні продукти, як брюссельська капуста, яблука та гарбуз.

Причому гарбуз – найбільш корисний продукт з усіх, оскільки до його складу входять практично всі необхідні для організму вітаміни та мікроелементи з клітковиною. Також гарбуз практично повністю складається з води, що унеможливлює набір ваги при його  вживанні.

Читайте також: Названы лучшие специи для похудения

Високий вміст клітковини у гарбузі робить його досить ситним продуктом, після якого надовго зникає почуття голоду. А клітковина сприяє поліпшенню травлення та підвищення обміну речовин, що у результаті допомагає у зниженні ваги.

Крім м’якоті, у гарбузі є ще один цінний компонент – насіння. Воно багате на клітковину, жирні кислоти, цинк і магній. Насіння можна сушити та вживати окремо або у складі корисних салатів. Обов’язково додай до свого раціону яблука, багаті на клітковину. Разом з покращенням травлення вони нормалізують роботу серця та інших систем організму.

Вас можуть зацікавити теми:

Поширити:

BezHvorob

Без хвороб - це ресурс корисної інформації про здоровий спосіб життя, корисні властивості харчових продуктів та сучасні наукові відкриття у сфері здорв'я та довголіття.

Останні дописи