Названо приховані симптоми розвитку цукрового діабету


Цукровий діабет є захворювання, що впливає на здатність організму використовувати цукор в крові. При цукровому діабеті клітини не здатні правильно засвоювати цукор, а це призводить до його накопичення в організмі.

Лікарі пропонують уважно розглянути перші симптоми цього серйозного захворювання, щоб вчасно розпізнати його розвиток і почати лікування.

Отже, до перших ознаках діабету, незалежно від його типу, відносять:

  • Постійний голод і втома. Тіло перетворює їжу в глюкозу, необхідну для отримання енергії. Якщо тіло не виробляє достатню кількість інсуліну, що переробляє глюкозу, ви починаєте відчувати сильну втому і постійний голод.
  • Часті сечовипускання і підвищена спрага. Звичайне тіло збирає глюкозу, коли вона проходить через нирки. При діабеті підвищується рівень цукру в крові та нирки не здатні переробляти глюкозу. В результаті нирки виробляють більше сечі й доводиться частіше ходити в туалет. До того ж, помітно підвищується спрага.

Також читайте: Ученые назвали 6 лучших продуктов, которые нужно есть при сахарном диабете

  • Сухість у роті, свербіж на шкірі. Ще одні ознаки діабету на ранніх стадіях полягають у появі відчуття сухості в роті через зневоднення й появі свербежу на сухій шкірі.
Поширити:

BezHvorob

Без хвороб - це ресурс корисної інформації про здоровий спосіб життя, корисні властивості харчових продуктів та сучасні наукові відкриття у сфері здорв'я та довголіття.

Останні дописи