Названо напої, що знижують ризик серцево-судинних захворювань


Оскільки саме серцево-судинні захворювання стоять на перших місцях серед усіх хвороб у світі, кожен з нас повинен уважно стежити за станом серця та судин, підтримуючи їхнє здоров’я за допомогою правильного харчування, фізичними навантаженнями та іншими ефективними способами.

Вчені провели дослідження впливу деяких продуктів на роботу серця та дійшли висновку, що регулярне вживання деяких видів напоїв допоможе зміцнити серцево-судинну систему, покращити імунітет та самопочуття, а також продовжити життя. Також ці напої сприяють зниженню рівня поганого холестерину.

Так що саме потрібно пити для підтримки роботи серця та судин? Пропонуємо розглянути короткий список:

  • Зелений чай. Про користь зеленого чаю говорять уже давно. Він є багатим джерелом натуральних антиоксидантів, знижує холестерин, зміцнює серце, покращує метаболізм для зниження ваги.
  • Ягідний сік. Вживання натурального вишневого, малинового, полуничного та чорничного соку допомагає знизити холестерин, зміцнити серце та судини.
  • Імбірний чай. Чай із додаванням соку кореня імбиру також помітно знижує холестерин, запобігає розвитку атеросклерозу судин.

Вас можуть зацікавити теми:

Поширити:

BezHvorob

Без хвороб - це ресурс корисної інформації про здоровий спосіб життя, корисні властивості харчових продуктів та сучасні наукові відкриття у сфері здорв'я та довголіття.

Останні дописи