Лікарі розповіли, яка саме випічка найбільш небезпечна для здоров’я


Хлібобулочні вироби, незважаючи на свої чудові смакові якості, завжди вважалися не найкориснішими продуктами для здоров’я людини.

Але незважаючи на небезпеку всієї випічки в цілому, дієтологи діляться рекомендаціями з того, який саме вид випічки варто повністю уникати, якщо ви хочете позбутися зайвих кілограм і привести тіло у відмінну форму.

На думку дієтологів, найбільш небезпечним для фігури та здоров’я в цілому є такий вид випічки, як кекси. Часто їх вважають дієтичним перекушуванням, особливо при додаванні до складу горіхів, сухофруктів тощо. Але це лише у випадку домашньої випічки, де ви можете самостійно контролювати кількість інгредієнтів.

Читайте також: Какие продукты защитят вас от рака: список самых полезных

Що ж до покупної випічки – саме вона є найнебезпечнішим продуктом за рахунок великої концентрації цукру. Згідно з дослідженнями, у таких кексах міститься приблизно стільки ж цукру, скільки у пляшці лимонаду чи газування.

Тобто, якщо ви намагаєтеся схуднути, вам варто максимально уникати покупної випічки та кексів особливо. Для зниження ваги краще перейти на більш здорові види їжі, що покращують обмінні процеси: фрукти, овочі та кисломолочні продукти.

Вас моужть зацікавити теми:

Поширити:

BezHvorob

Без хвороб - це ресурс корисної інформації про здоровий спосіб життя, корисні властивості харчових продуктів та сучасні наукові відкриття у сфері здорв'я та довголіття.

Останні дописи