Які продукти допоможуть боротися із запальними процесами в організмі?


Наявність запальних процесів в організмі небезпечна не лише поганим самопочуттям, а й ризиком розвитку захворювань серця та судин, цукровим діабетом, онкології тощо.

Лікарі діляться корисними порадами щодо правильного харчування для попередження та лікування запалень.

Отже, до найкорисніших продуктів із протизапальними властивостями відносять:

  • Часник. Має виражені протизапальні властивості, допомагає у захисті серця та суглобів від захворювань, нормалізує рівень глюкози в крові для попередження розвитку цукрового діабету.
  • Зелений чай. Також славиться вираженими протизапальними здібностями. Покращує обмін речовин, допомагає у зниженні зайвої ваги, має сильні антиоксидантні властивості.

Також читайте: Стало відомо, який овоч знижує ризик раку шлунка

  • Томатна паста. Натуральний продукт живить незамінними підтримки здоров’я організму речовинами: фолієвої кислотою, вітаміном D, калієм тощо. Захищає від запалень, зміцнює серце та судини.

Вживання в їжу вищезгаданих продуктів допоможе повернути здоров’я та відмінне самопочуття. Звичайно, все це за умови правильного харчування загалом. Пам’ятайте, що збалансований раціон допомагає захистити не тільки від запалень, а й від багатьох серйозних захворювань.

Вас можуть зацікавити теми:

Как снизить высокое кровяное давление с помощью простых продуктов

Какие продукты защитят вас от рака: список самых полезных

Поширити:

BezHvorob

Без хвороб - це ресурс корисної інформації про здоровий спосіб життя, корисні властивості харчових продуктів та сучасні наукові відкриття у сфері здорв'я та довголіття.

Останні дописи