Як голод призводить до проблем з обміном речовин та ожиріння


Голодування іноді використовується як так зване “очищення організму” і вважається кращим способом схуднути.

Але лікарі застерігають усіх від пропуску прийомів їжі, наполягаючи на необхідності регулярного та повноцінного харчування. Виявляється, голод призводить зовсім не до стрімкого зниження ваги, як це прийнято вважати, а до порушень в обміні речовин та швидкого набору ваги, аж до ожиріння.

Як саме відбувається набір ваги під час голодування? Коли організм не отримує очікуваної їжі, він починає витрачати свої власні ресурси підтримки енергії. Наприклад, швидко витрачати всі запаси глюкози, потім брати їх із внутрішніх органів.

Читайте також: Чим небезпечне схуднення: вчені назвали негативні наслідки зниження ваги

При одноразовому пропуску їжі не варто чекати важких наслідків, а ось регулярний пропуск їжі стає небезпечним, оскільки важко позначається на всіх внутрішніх органах та системах організму.

Згодом на людину чекає розвиток серйозних захворювань або загострення вже існуючих, уповільнення обміну речовин і в результаті набір ваги навіть при вживанні невеликої кількості продуктів. Також люди, які в минулому пропускали їжу, схильні до переїдання, що також стає фактором розвитку ожиріння.

Вас можуть зацікавити теми:

Поширити:

BezHvorob

Без хвороб - це ресурс корисної інформації про здоровий спосіб життя, корисні властивості харчових продуктів та сучасні наукові відкриття у сфері здорв'я та довголіття.

Останні дописи