Чим небезпечне схуднення: вчені назвали негативні наслідки зниження ваги


Схуднення за наявності зайвої ваги давно вважається важливим кроком у здобутті здоров’я, молодості та відмінного самопочуття.

Але різке схуднення також може призвести до багатьох негативних наслідків. Давайте подивимося, чим загрожує швидке скидання ваги та як уникнути небезпеки.

До першого можливого наслідку стрімкого схуднення відноситься в’ялість шкіри. Через це є ризик появи розтяжок, позбутися яких допоможуть спеціальні зволожуючі креми та процедури у професійного косметолога. Щоб уникнути в’ялості шкіри, не рекомендується худнути більше, ніж на 4 кг на місяць. Правильне харчування допоможе підтримати шкіру, особливо продукти, багаті на Омега-3.

Також читайте: Эффективные и натуральные способы снижения веса

Депресія – ще один неприємний наслідок схуднення. Чому псується настрій, незважаючи на те, що ваги показують втрату ваги? Вся справа у харчуванні, де знижена кількість вуглеводів, які відповідають за підвищення настрою.

Інші наслідки схуднення – втомлюваність, зниження імунітету. Щоб запобігти появі таких проблем зі здоров’ям, потрібно включити в щоденний раціон продукти, багаті на ті ж Омега-3, вітаміни та мікроелементи.

Вас такоже можуть зацікавити теми:

Поширити:

BezHvorob

Без хвороб - це ресурс корисної інформації про здоровий спосіб життя, корисні властивості харчових продуктів та сучасні наукові відкриття у сфері здорв'я та довголіття.

Останні дописи