Які продукти спричиняють порушення серцевого ритму


Автори дослідження стверджують, що люди можуть знизити ризик фібриляції передсердь, дотримуючись певних правил, – пише Мета.

Учені із Каліфорнійського університету з’ясували, що на порушення серцевого ритму найбільше впливає вживання алкоголю. Натомість кофеїн, систематичне недосипання та сон на лівому боці не пов’язані із підвищеним ризиком фібриляції.

Автори дослідження повідомляють:

Хоча кофеїн був найбільш часто обраним тригером для тестування, ми не знайшли жодних доказів короткострокового зв’язку між споживанням кофеїну та фібриляцією передсердь. Споживання алкоголю найбільш постійно демонструвало підвищений ризик фібриляції

Проведений експеримент, у якому взяли участь близько 450 осіб, понад 200 з яких – чоловіки, дав зрозуміти, як люди можуть знизити ризик порушення серцевого ритму. 

Піддослідні використовували мобільний пристрій для запису електрокардіограми разом із застосунком для телефона, щоб реєструвати потенційні причини фібриляції передсердь. Серед них були вживання алкоголю та кофеїну, сон на лівому боці чи недосипання, вживання великої кількості їжі, дотримання конкретної дієти, заняття фізичними вправами.

Результати дослідження ще раз довели, що вживання алкоголю призводить до збільшення кількісті епізодів серцевої аритмії.

Поширити:

BezHvorob

Без хвороб - це ресурс корисної інформації про здоровий спосіб життя, корисні властивості харчових продуктів та сучасні наукові відкриття у сфері здорв'я та довголіття.

Останні дописи